Фінальний крок на шляху навчання

26.02.2020 Переглядів: 496

25 лютого студенти 41М групи ГАТІ СНАУ вийшли на фінішну пряму. Після повного курсу навчання та практичної підготовки майбутні менеджери склали екзамен на здобуття кваліфікації фахівця в галузі управління.

Приймала іспит комісія у складі голови – кандидата економічних наук, доцента кафедри менеджменту Сумського НАУ Світлани Турчіної та членів комісії: директора інституту Анатолія Литвиненка, заступника директора з навчальної роботи Наталії Горох, завідувача відділення економіки та інформаційних технологій Олени Суровицької, голови циклової комісії викладачів економіки, менеджменту та інформаційних технологій Людмили Коренівської, а також викладачів Наталії Маринченко та Вікторії Нестеренко.

Комісія відзначила належний рівень підготовки студентів. Оцінювання їх знань проходило у два етапи: електронне тестування та розв’язування практичних задач. Успішність здачі атестаційного екзамену склала 100%, якісний показник – 71,4%. На «відмінно» виконали екзаменаційні завдання Данило Бесараб, Євген Воєвода, Катерина Козлова, Анжела Конозобко та Крістіна Юрченко.

У підсумку голова комісії Світлана Турчіна побажала випускникам подальших успіхів у навчанні та нових звершень у майбутній професії. Усіх випускників вона запросила продовжити навчання в Сумському національному аграрному університеті, який має потужну базу для підготовки бакалаврів за спеціальністю «Менеджмент» з перспективою подальшого успішного працевлаштування.