В якості педагога – фахівець-практик

Викладач спеціальних електротехнічних дисциплін Віталій Шельпяков провів відкрите практичне заняття «Передаточні функції пристроїв автоматики» для студентів 31Е та 32Е груп.

Методичною «родзинкою» заняття стала участь у ньому представника ТОВ «CRMGURU» Євгена Коваленка, який разом із Віталієм Шельпяковим виступив у якості викладача. Колись системний аналітик, а нині розробник програмного забезпечення за допомогою мультимедійної презентації на прикладі простого випрямляча доніс інформацію щодо виведення передаточних функцій згладжувальних фільтрів та правильного використання з виконавчими механізмами автоматики.

Працюючи в парі з гостем, Віталій Юрійович, серед іншого, звернув увагу студентів на застосування аналітичних знань у технічних галузях автоматизації.

У кінці заняття майбутні енергетики написали самостійну роботу з отриманих знань.

На згадку про незвичайне заняття залишилися не тільки враження, а й три паяльні станції, подаровані Євгеном Коваленком для проходження навчальної практики з монтажу електронних пристроїв.