«Квітни, мово, зірницями слова»

Таку назву обрала викладач Ганна Мелута для заняття, присвяченого Міжнародному дню рідної мови.

Передусім студентам 21АГ запропонували зазирнули в далеке минуле, щоб вибудувати історію утиску української мови. Також майбутні агрономи згадували афоризми про мову, називали народні пісні й, навіть, спробували укласти словник діалектизмів своєї групи.

Під час усного анкетування молоді люди дійшли думки, що слід більше організовувати нестандартних занять, відкритих уроків тощо, бо вони переконують у правильності вживання української мови в побуті. Не зайве було б здійснити поїздки в різні регіони України, щоб на власні вуха відчути мовленнєве різнобарв’я. Насамкінець студенти прийшли до висновку, що кращою пропагандою повсюдного використання української мови є вживання її за межами освітніх закладів і державних установ.