«Зламана доля, але незламана воля»

Студенти 11АГ групи взяли участь у годині шани, яка 20 лютого відбулась у Глухівському краєзнавчому музеї.

Першокурсники-агрономи разом із викладачем історії Світланою Назаренко вирішили долучитися до своєрідної громадянської акції вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні.

В.о. директора музею Олена Онопрієнко запропонувала молодим людям до перегляду відео лекторій, в якому виклала хронологію Революції Гідності, зупинилася на знакових подіях і непересічних історичних постатях Майдану. Науковий співробітник установи Юрій Голуб звернув увагу на різноманіття оцінок того, що відбувалося, зробив акцент на неоднозначності їх обґрунтувань. Завідувачка відділу обслуговування Глухівської районної бібліотеки Ніна Шубнікова представила виставку тематичної літератури з фондів книгозбірні, в тому числі – видання, що будуть корисні для підготовки до ЗНО.

Завершальними акордами заходу стали слова братів Капранових: «Вчися пишатися своїми предками, і нащадки пишатимуться тобою, бо ж українець – не тільки той, чиї діди та прадіди були українцями, а той, чиї діти й онуки будуть українцями».