Відкритий урок: методичні розробки та досвід

Викладач Віктор Маслов зі студентами 21ПЕ групи провів відкритий урок з предмету «Електропостачання сільського господарства» на тему: «Електрична апаратура та струмопровідні елементи розподільних пристроїв».

Під час заняття педагог розповів майбутнім електрикам про призначення, принцип дії та будову електричної апаратури напругою понад 1000В; струмопроводи; електричні контакти; приводи до комутаційної апаратури. За допомогою мультимедійного проектора показав презентацію «Принцип дії та будова запобіжників, роз'єднувачів, короткозамикачів, відділювачів, вимикачів навантаження, масляних і вакуумних вимикачів». На думку Віктора Маслова, така форма подачі матеріалу сприяє активізації розумової діяльності студентів у процесі навчання, підвищує їхній інтерес до навчального процесу, забезпечує розвиток здібностей із технічних дисциплін.

Відкритий урок відвідали завідувач відділення електроенергетики Василь Литвиненко, голова циклової комісії електротехнічних дисциплін Олексій Ткачов, викладачі спецдисциплін Алла Шаман і Дмитро Середа.