«Інформатичний» брейн-ринг

У рамках тижня комп’ютерних дисциплін та інженерної графіки викладач Ніна Дуленко зі студентами 21М групи провела «інформатичний» брейн-ринг з інформатики та комп’ютерної техніки.

Під час заняття викладачка використовувала різні форми навчання, зокрема, практичну роботу, яка сприяє активізації розумової діяльності студентів у процесі навчання, підвищує їхній інтерес до навчального предмета, забезпечує розвиток здібностей. Також майбутні менеджери в ігровій формі, використовуючи інформаційно-комунікаційні технології, вчилися висловлюватися, переконувати та дискутувати.

Саме активна, дійова позиція студентів на заняттях допомагає максимально засвоювати та використовувати знання, стимулювати розвиток мислення та уяви, викликати зацікавленість і позитивне ставлення до навчання,
– стверджує Ніна Дуленко.