«Срібло» в наших руках

Спортсмени Глухівського агротехінституту вибороли призове місце в змаганнях з волейболу серед юнаків у залік міської спартакіади.

Протягом тижня хлопці з Глухівського педагогічного університету імені О. Довженка, Глухівського агротехнічного інституту імені С.А. Ковпака СНАУ, Професійно-педагогічного коледжу ГНПУ, Глухівського вищого професійного училища, Глухівського фахового медичного коледжу та дитячо-юнацької спортивної школи «штурмували» волейбольний майданчик спортивної зали університету. За результатами всіх турів перше місце посіла команда ГНПУ ім. О. Довженка, другими стали студенти ГАТІ СНАУ, «бронза» дісталася гравцям з ППК ГНПУ. Переможці та призери отримали грамоти та солодощі від відділу молоді та спорту Глухівської міської ради.

Попереду змагання з волейболу серед дівчат. Бажаємо їм вдалих ігор і високих злетів.