Історичне минуле Глухова в економічному аспекті

Для студентів відділення економіки та інформаційних технологій провели виховну годину у формі зустрічі-дискусії з Олександром Мірошниченком, молодим вченим Національного заповідника «Глухів» на тему: «Становлення та розвиток імперії Терещенків».

Під час заходу студенти ознайомилися з основними історичними подіями нашого міста часів ХІХ століття, які нерозривно пов’язані з сім’єю відомих меценатів Глухова – родиною Терещенків. Молоді люди почули багато цікавих фактів становлення й економічного розвитку міста цього періоду: «хлебозапасный» магазин Терещенків, розвиток зернового ринку, зведення будинків державного значення (які є окрасою міста і сьогодні), створення банку Терещенків, інвестування у будівництво Глухівської вузькоколійної залізниці «Ворожба-Середина Буда» та інше.

У підсумку присутні вкотре переконалися, що, працюючи на благо рідного міста та регіону, можна досягти значного соціального та фінансового успіху.

Викладачі та студенти відділення щиро вдячні Олександру Мірошниченку за розповідь і чекають наступних зустрічей.