Покохати з першого погляду

Студенти 31АГ та 41АГ груп ГАТІ СНАУ відвідали позакласний захід, який із нагоди Дня Святого Валентина провела викладач іноземної мови Наталія Гончарова.

Молоді люди англійською підписували валентинки та дарували їх один одному. Наталія Іванівна розповіла про історію виникнення свята, звернула увагу на його походження та наголосила, що воно для нас не автентичне.

Після цього студенти Любов Смирнова та Дмитро Баклан провели розважальну програму «Кохання з першого погляду». Присутні розділилися на пари та брали участь у різноманітних конкурсах, зокрема, на пам'ять описували зовнішність партнера, поєднували імена відомих пар тощо. Найкраще впоралися з поставленими завданнями Даша Павлова та Денис Костенко.

Завершили захід кавою зі смаколиками.