Винахідники та винаходи

У рамках тижня іноземної мови викладач Юлія Сашньова провела заняття зі студентами 21Е групи на тему: «Inventors and Inventions».

Спочатку студенти зачитали доповіді на задану попередньо тему, в якій потрібно було описати будь-який винахід. Після цього переглянули презентації. Опираючись на одну з них та використовуючи власні знання, заповнювали таблицю фактами про винахідників і їх винаходи. Працюючи над другою презентацією, викладач перевірила рівень тематичних знань студентів. Молоді люди відповіли на чотирнадцять тестових запитань. За словами викладача, всі впоралися з завданнями, тому й отримали оцінки «добре» та «відмінно».

Завершилося заняття обговоренням значення винаходів, без яких наше життя не було б таким, яким воно зараз є. Також ще раз пригадали імена людей, які один раз і назавжди змінили нашу історію.