Музика як один із методів навчання

Викладач Юлія Сашньова для студентів 22АІ групи провела заняття на тему: «Музика» через знайомство з групою «The Beatles» та їх піснями «Yesterday» і «Let it be».

Спочатку студенти детальніше ознайомилися з історією створення однієї з найвідоміших англійських груп. Після цього майбутні агроінженери виконали два види завдань: аудіювання та роботу над покращенням англійської вимови. Як відомо, якщо хочеш навчитися говорити як носій іноземної мови, почни з пісень. Для такого виду роботи студентам було запропонована пісня «Let it be». Молоді люди разом із педагогом співали, повторюючи вимову виконавців пісні та читаючи її текст. Далі обговорили вимову того чи іншого звуку. Аудіювання провели за піснею «Yesterday». Студенти, слухаючи її, дописували на листочку пропущені слова.

Викладач Юлія Сашньова вважає, що музика – це дуже ефективний спосіб покращити вимову та мотивувати людину на вивчення іноземної мови.