За новими враженням – до ГАТІ

Викладач предмету «Захист Вітчизни» Глухівського агротехнічного інституту ім. С.А. Ковпака СНАУ Валерій Загарюй провів виховне заняття для студентів випускних груп технологічної освіти Глухівського національного педагогічного університету ім. О. Довженка.

Захід відбувся в рамках тижня кафедри технологічної і професійної освіти університету за попередньої домовленості викладача безпеки життєдіяльності та цивільного захисту, доцента цієї кафедри Бориса Шевеля.

Валерій Миколайович продемонстрував молодим людям зразки зброї та військового спорядження сучасного українського війська: макет міни 120 калібру, снаряд 122 мм, стартовий двигун із ГРАДу, хвостовики з ручної протитанкової гранати, гільзи й уламки снарядів. Тобто те, що прилетіло з боку окупованих територій і було зібране під час боїв за Авдіївську промзону. Також розповів про особливості використання гранатометів, мін, гранат, бронежилетів, касок тощо.

Наприкінці заняття кожен бажаючий зміг потримати в руках зразки зброї, якою нині боронять Схід України.