Знайомство з вишем: ГАТІ в історії освіти України

Студенти заочного відділення відвідали Народний музей С.А. Ковпака.

Завідуюча музеєм Надія Зайцева розповіла присутнім про Глухівський агротехнічний інститут імені С.А. Ковпака СНАУ в історії освіти України. Ознайомила зі шляхом нашого вишу від початку заснування до сьогодення: відкриттям нових спеціальностей, проходженням фахових практик тощо. Окремо Надія Олексіївна зупинилася на досягненнях випускників інституту, які обіймали й обіймають керівні посади на провідних підприємствах і в навчальних закладах України та світу.

Крім цього, студенти-заочники не оминули увагою макет студентського містечка ГАТІ, більше дізналися про своїх викладачів, переглядаючи куточок «Педагогічний Олімп».

Насамкінець бажаючі зробили запис у книзі відгуків, де подякували за змістовну екскурсію.