Подорож за кордон – чи можна подорожувати дешево?

Викладач ГАТІ СНАУ Юлія Сашньова зі студентами 32АІ групи провела заняття на тему «Traveling abroad».

Спочатку студенти повторили матеріал про різні види подорожування, зазначивши плюси та мінуси, висловили власні думки щодо того чи іншого з його видів. Після цього ознайомилися з веб-сайтом www.couchsurfing.com – однією з найбільших всесвітніх мереж гостинності у вигляді онлайн-сервісу. Молоді люди дізналися, що цей сайт об’єднує понад сім мільйонів людей із більш ніж двохсот країн світу, які безкоштовно діляться один з одним місцем для ночівлі, а інколи й спільно подорожують.

У наш час за допомогою таких веб-сайтів подорож за кордон для простої людини може стати реальністю, – зазначає педагог. – Як говорять засновники Couchsurfing, у вас є друзі в кожній країні світу, просто ви про це ще не знаєте.