Банківська справа зсередини

Для студентів ГАТІ СНАУ 31Ф групи провели заняття на базі Глухівського відділення «Ощадбанку» №10018/079.

На початку заняття викладач Інна Середа здійснила короткий екскурс в історію виникнення банківської справи та банківської системи в Україні.

Після цього начальник відділення Ощадбанку Ніна Литвиненко ознайомила студентів із поняттям «депозит», його видами, відсотковими ставками, категоріями обслуговування клієнтів, особливостями укладання договорів, а також новинками ведення банківської справи. Крім цього, майбутні фінансисти закріпили теоретичні знання щодо депозитних, кредитних і касових розрахунків банку, розглянули перелік банківських послуг, вивчили аспекти стандартизації рахунків у форматі IBAN тощо. Також молодим людям розповіли, як працювати з програмою «Барса». Співробітники Ощадбанку поінформували студентів щодо роботи з клієнтами.

Завершилося заняття переглядом презентації на тему: «Банківська система майбутнього: перспективи розвитку, вирішення проблем та шляхи вдосконалення роботи».