Інноваційні аспекти викладання англійської мови в Україні та за кордоном

Викладачі ГАТІ СНАУ Ганна Рябцева, Ірина Негреба та Наталія Гончарова взяли участь у тренінгу «Innovative Aspects of the English Language Teaching in Ukraine and Abroad».

Під час навчання, що відбулося на базі ГНПУ ім. Довженка, викладачі англійської мови пройшли майстер-клас на тему: «Реклама» під керівництвом Катерини Андрійченко. Поділившись на групи, учасники тренінгу спробували розрекламувати товар на вибір. Також вони дізналися, як створюється реклама, де реалізується, які основні її складові. Найголовніше, за словами педагогів, вони зможуть використати отримані знання у процесі проведення занять.

Також наших викладачів зацікавила розповідь студентки університету Каріни Шевцової про досвід роботи педагогом у Китаї. Зокрема, вона звернула увагу на особливості китайської освіти, її плюси та мінуси, схожість і відмінність із українською.