Познайомились зі світом кінного спорту

7 листопада студенти інституту 11АГ групи разом із куратором Ганною Мелутою і викладачем англійської мови Наталією Гончаровою відвідали кінно-спортивний клуб «Шостка» в селі Дубровка.

Тренер-інструктор і спортсмени клубу зустрічали студентів і викладачів. Екскурсовод ознайомила з історією і досягненнями кінно-спортивного клубу, розповіла про особливості тренувань і проведення змагань із кінного спорту, організацію дозвільних заходів тощо. Молоді люди охоче спостерігали за показовими виступами, які професійно організував спортсмен І класу Олексій Чепік. Також відвідувачів з ГАТІ СНАУ запросили на відкриті кінні змагання, що проводяться декілька разів на рік.

Після проведення екскурсії і показових виступів інструкторів студенти каталися на конях та куштували запечену рибу, яку виловили і приготувати робітники клубу.

Викладачі зазначають, що відвідування кінно-спортивного клубу «Шостка» залишили незабутні враження.