Статеве виховання молоді

У ГАТІ СНАУ відбулася інформаційна година для студенток першого курсу.

До інституту завітали фахівець із соціальної роботи відділення соціальної роботи для сім’ї дітей і молоді Територіального центру соціального обслуговування населення Глухівської міської ради Тетяна Разіна та лікар акушер-гінеколог Глухівської центральної районної лікарні Галина Монжай.

Спочатку Тетяна Володимирівна розповіла про діяльність служби. Зокрема, говорила про інформаційну, психологічну, медичну, соціально-педагогічну, соціально-економічну та юридичну допомогу, що здійснюється службою анонімно та безкоштовно.

Після цього присутні переглянули мультфільм «Коли дівчинка дорослішає…», у якому мова йшла про становлення й охорону репродуктивної системи жіночого організму.

Серед іншого Галина Олексіївна докладно ознайомила з методами контрацепції та їх впливом на здоров’я.