Спартакіада «Здоров’я» 2020

Наприкінці зимових канікул у ГАТІ СНАУ вже традиційно відбулися спортивні змагання серед викладачів і співробітників.

У зв’язку з днем жалоби за загиблими в авіакатастрофі пасажирського літака в Тегерані формат заходу довелося змінити.

Під час відкриття спартакіади директор інституту Анатолій Литвиненко побажав спортсменам успіхів, а суддям – бути неупередженими та справедливими. Також свої вітання учасникам висловив головний суддя змагань Віктор Гололобов та ознайомив присутніх із правилами та порядком ігор.

Участь у змаганнях брали команди адміністрації, відділення електроенергетики, адміністративно-господарської частини (АГЧ), збірні команди навчально-виробничої частини (НВЧ) і відділення економіки та інформаційних технологій, а також відділень агроінженерії та будівництва.

Співробітники вишу перевіряли себе на швидкість, витривалість, влучність тощо. За результатами змагань призові місця розподілилися таким чином:

Дартс

І місце – відділення електроенергетики;

ІІ місце – АГЧ;

Кеглі

ІІ місце – відділення електроенергетики;

ІІІ місце – НВЧ і відділення економіки та інформаційних технологій.

Спритні козаки

Естафета з кульками

І місце – відділення агроінженерії та відділення будівництва;

ІІ місце – відділення електроенергетики;

ІІІ місце – адміністрація.

Веселий хокей

Комбінована естафета

І місце – відділення електроенергетики;

ІІ місце – адміністрація;

ІІІ місце – відділення агроінженерії та відділення будівництва.

Кожен бажаючий міг заробити на силі та витривалості. Грошовий приз від профспілкового комітету серед жінок отримала бухгалтер Олена Зальотова, яка провисіла на перекладині 1 хв 5 с, серед чоловіків найдовше протримався викладач відділення будівництва Іван Степченко – 2 хв 10 с. Найвлучнішим у дартсі став викладач Дмитро Середа.

У підсумку кубок змагань виборола команда відділення електроенергетики, друге місце посіла адміністрація, третіми стали гравці збірної команди відділень механізації та будівництва.

Директор інституту Анатолій Литвиненко та голова профспілкового комітету В’ячеслав Колесник вручили переможцям і призерам грамоти та медалі. До того ж В’ячеслав Володимирович вручив кожній команді-учаснику та суддівському складу (Івану Поцелуєву, Вадиму Середі, Віктору Гололобову, Максиму Гололобову та Ярославу Кельбасу) солодощі.