Новорічна акція: подаруй мить щастя дитині

Напередодні новорічних свят виховний відділ ГАТІ СНАУ провів благодійну акцію, до якої долучилися викладачі, співробітники та студенти інституту.

На зібрані кошти придбали дитяче харчування, соки, пюре та засоби особистої гігієни для малюків.

Хтось приносив гроші, хтось сам купував. Наприклад, студенти 11ПБ групи зібрали речі для малюків. Також несли іграшки, які члени Центру молодіжної політики вишу разом з купленими альбомами для малювання й олівцями передали до Глухівського міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

Долучилися до акції також мешканці гуртожитків, які на вихідних готували смаколики для дітей: льодяники на паличці, кекси, мафіни, трубочки зі згущеним молоком, а хлопці приготували тертий пиріг. Усе це в.о. заступника директора з виховної роботи Денис Овсянко передав до Сумського обласного спеціалізованого будинку дитини.

Дякую всім, хто долучився до цієї акції, – говорить Денис Олександрович. – Ми з вами робимо правильні речі – добрі справи, а це завжди приємно!