Правовий квест у ГАТІ

До Міжнародного дня права психолог інституту Ірина Марченко разом із Центром молодіжної політики провела правовий квест для студентів 12Е й 11М груп.

Спочатку учасники розділилися на команди, обрали капітанів й отримали маршрутні листи. На кожній станції студенти отримували різноманітні завдання, що стосувалися прав та обов'язків дитини: розгадували кросворд «Захист здоров'я в Україні»; розглядали ситуації, де присутнє порушення прав дитини на належне харчування; ознайомилися з листами дітей з інших країн і шукали відповідні статті, де прописані порушення прав дитини з «Конвенції ООН про права дитини».

Насамкінець дійшли висновку, що важливо знати та відстоювати свої права, але також необхідно дотримуватись і своїх обов'язків. Та в жодному разі не можна порушувати права інших людей.