Спортсмени ГАТІ – школярам Глухівщини

Студенти та викладачі ГАТІ СНАУ провели майстер-клас із стрітболу для школярів Глухівського району.

Спочатку голова циклової комісії фізичного виховання та Захисту Вітчизни Віктор Гололобов привітав учнів Баницької, Некрасівської, Есманської, Полошківської та Суходільської шкіл. Також він розповів про спортивні традиції й успішних спортсменів вишу. Методист Ольга Фурса поінформувала щодо спеціальностей, за якими ведеться підготовка фахівців у навчальному закладі. Після цього директор Глухівської дитячо-юнацької спортивної школи Федір Колтачихін ознайомив із правилами стрітболу.

Якщо викладачі звернули увагу юнаків і дівчат на теоретичну основу гри, то студенти ГАТІ наочно продемонстрували її з дотриманням усіх правил.

Зважаючи на те, що це був майстер-клас, а не змагання, переможців не визначали. Однак відпустити школярів додому з порожніми руками не змогли. Молоді люди отримали в подарунок вимпели та солодощі.