«Створюємо безпечний освітній простір»

4 грудня психолог інституту Ірина Марченко взяла участь у міжрегіональному семінарі-практикумі для працівників психологічної служби закладів освіти, що відбувся на базі Глухівської ЗОШ №1.

Під час заходу методист відділу освіти Глухівської міської ради Марина Гурець розповіла про безпечне освітнє середовище та роль педагогічних працівників у його створенні. Також виступили Інспектор з ювенальної превенції сектору Глухівського відділу поліції Крістіна Демченко, завідувач відділення соціальної роботи для сім'ї дітей та молоді Олена Юденич, заступник директора з виховної роботи Глухівської ЗОШ №1 Людмила Пархоменко та соціальний педагог першої школи Олена Овсянко.

У практичній частині учасники відвідали майстер-класи та поповнили свої знання щодо роботи з формування безпечного освітнього простору. Отримані знання Ірина Владиславівна зможе використати у процесі проведення тренінгів і занять.