Міць держави залежить від єдності армії та народу

Із нагоди святкування Дня Збройних Сил України в Глухівському агротехнічному інституті імені С.А. Ковпака СНАУ відбулися урочистості за участі представників військкоматів Сіверської зони.

На заході були присутні військовий комісар Сумського обласного військового комісаріату полковник Валерій Ісмаїлов, т.в.о. голови Глухівської районної державної адміністрації Володимир Картавий, голова Глухівської районної ради Олексій Ткаченко, заступник Глухівського міського голови Маріанна Васильєва, т.в.о. військового комісара Глухівського об’єднаного міського військового комісаріату майор Віталій Ігнатушко, військовий комісар Кролевецького районного військового комісаріату підполковник Олександр Хроль, військовий комісар Путивльського районного військового комісаріату підполковник Юрій Яцина, начальник Глухівського районного сектору цивільного захисту управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області Дмитро Гончаров.

Під час години мужності ведучі Богдан Нибилиця й Анастасія Ричка розповіли присутнім про історію становлення Української армії за 28 років її існування.

Збройні Сили України разом із іншими військовими формуваннями довели, що наша країна має суверенітет і державність. Ніхто у світі не очікував, що Україна спроможна дати професійну відсіч ворогу, – зазначив Валерії Ісмаїлов. <.cite> – Сьогодні є стабільність. Ми сподіваємося, що знайдуться мудрі люди, які ухвалять мудрі рішення, і в Україні запанує мир.

Володимир Картавий, звертаючись до присутніх, наголосив, що міць держави залежить від єдності армії та народу. Вітаючи зі святом, Олексій Ткаченко подякував військовослужбовцям, завдяки мужності та героїзму яких наша держава склала залік на боєздатність. Крім цього, Володимир Григорович та Олексій Олександрович вручили спільні грамоти райдержадміністрації та райради співробітникам Глухівського об’єднаного міського військового комісаріату Віктору Благодиру й Олені Марченко.

Також із професійним святом привітала військовиків Маріанна Васильєва. Вона з нагоди свята нагородила почесною грамотою Глухівської міської ради капітана Дмитра Демидчика.

Майор Віталій Ігнатушко навзаєм вручив подяки представникам місцевої влади за зміцнення обороноздатності держави.

Музичним дарунком від студентської самодіяльності ГАТІ СНАУ стали тематичні пісні.