Свято сили, честі та відваги

У читальній залі бібліотеки Глухівського агротехнічного інституту імені С.А. Ковпака СНАУ відбулася виховна година для студентів 41Б, 41Е та 42АІ груп, присвячена Дню Збройних сил України.

Старший офіцер відділу військового обліку та бронювання Глухівського ОМВК, капітан Дмитро Дудукін розповів присутнім про строкову та контрактну службу в ЗСУ. Також Дмитро Володимирович наголосив, що військова служба – почесний обов’язок кожного громадянина.

Студентка 21Ф групи Марина Аббасова зачитала авторські вірші, присвячені воєнній тематиці, а Вікторія Татаренко (31Ф) виконала тематичну пісню.

Крім цього, під час заходу присутні переглянули презентацію «День Збройних сил України», відео «Гімн сухопутних військ ЗСУ» тощо.