Фотографія має бути живою

Таким принципом керується студентка 31Ф групи, вихованка гуртка «Фотоаматор» Глухівського МЦПО Ольга Базуріна, яка здобула II місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!».

Обласний етап припав на вересень 2017 року. Два тижні компетентне журі вивчало роботи юних митців фотографії. Учасники розділялися за віковими категоріями (молодша, середня, старша), кожна з яких представляла роботи в різних жанрах (портрет, натюрморт, пейзаж, жанрова композиція, позажанрове фото).

Підсумки конкурсу підбили у жовтні. Тоді й стало відомо, що студентка 31Ф групи, вихованка гуртка «Фотоаматор» Глухівського МЦПО Ольга Базуріна в старшій віковій групі з пейзажем «Жовтень» виборола II місце. Ця робота братиме участь у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!», який відбудеться в столиці України Києві.