Дивлячись у майбутнє

На відділенні будівництва Глухівського агротехнічного інституту імені С.А. Ковпака СНАУ відбулася зустріч студентів 11ББП і 21ББП груп із представниками будівельного факультету Сумського національного аграрного університету.

Інститут відвідали декан факультету Микола Нагорний, завідувач кафедри будівельних конструкцій Владислав Душин, старший викладач кафедри будівельного виробництва Олександр Теліченко та студентка Катерина Коломієць.

Під час зустрічі вони ознайомили студентів-бакалаврів із діяльністю факультету, особливостями прийому на магістратуру та викликами, що стоять перед вишами. Закцентували увагу на законодавчих змінах у сфері освіти на рівні держави. Також говорили про заплановану прив’язку вартості навчання до середньої заробітної плати по регіону та підвищення кваліфікації викладачів. Насамкінець провели анкетування та запропонували допомогу у підготовці до можливого ЗНО з англійської мови.