Увага молоді до суспільних проблем

У рамках щорічної акції «16 днів проти насильства», що проходитиме протягом 25 листопада – 10 грудня, психолог інституту Ірина Марченко провела заняття для студентів 11Е та 12Е груп.

Під час зустрічі йшлося про проблему насильства та його найпоширеніші види. Молоді люди не оминули увагою й одну з форм психологічного насильства – булінг. Вони обговорювали життєві ситуації, де траплялися випадки булінгу, вчилися розпізнавати правду та міфи щодо різних видів насильства. Також називали причини, що викликають жагу до насильницьких дій і визначали риси тих, хто може стати потенційною жертвою.

Насамкінець психолог порекомендувала, як вести себе, щоб не стати жертвою насильства, та куди можна звертатися за допомогою в разі виникнення такої проблеми.