Кращий читач бібліотеки

Співробітники бібліотеки Глухівського агротехнічного інституту імені С.А. Ковпака СНАУ відзначили найактивніших відвідувачів.

Найактивнішими читачами визнали Артура Шакотька (31КІ), Олександра Щекатурина (11АГ) і Дениса Грабовського (11Е), а дописувачем газети «Студентський меридіан» – Марину Аббасову (21Ф). У номінації «Читач – творча особистість» нагородили Жанну Бузину (21Ф) та Аліну Малафієнко (21М); «Читач – активний помічник масових заходів» – Анастасію Ричку (31Ф). Також виокремили і юних поетів: Яну Харченко (31АГ) й Анастасію Щадріну (31Ф).

Серед номінантів були не лише студенти, а й працівники вишу. В категорії «Щедрий дарувач» грамоти отримали викладачі: Людмила Коренівська та Світлана Бондаренко; «За вірність книзі та бібліотеці» – методист Олександр Гладушка та викладач Алла Поцелуєва.

На заході були присутні студенти 21М, 31М, 21БО, 21Ф, 31 БО, 31Ф та 21АГ груп. Вони переглянули презентації «Читачі нашої бібліотеки» та «Бібліотека – серце інституту»; відео «Бібліотеки України» та «Що варто прочитати українцям?». Крім цього, ознайомилися з книжковою виставкою «Світ наших захоплень», на якій представлені художня література, вірші студентів-номінантів конкурсу тощо.