Перемога – за нами

Завідувач бібліотеки ГАТІ СНАУ Ольга Зуєва виграла комплект підручників «Фермер».

Конкурс під гаслом «Осінь - не час сумувати, а час підручники вигравати» оголосили на сторінці АГРООСВІТА у Фейсбуці. Для участі в розіграші треба було належати до учасників групи АГРООСВІТА, зробити репост запису про конкурс собі на стіну й у коментарях відмітити друга, з котрим планували прочитати підручники.

1 листопада за допомогою www.random.org методу визначили, що підручники отримає завідувач бібліотеки ГАТІ СНАУ Ольга Зуєва. За дивним збігом обставин книжки в НМЦ «Агроосвіта» випало забрати саме завідуючому відділенням механізації та агропромислових технологій Вячеславу Чалому, з яким Ольга Іванівна збиралася читати «Фермера».

Переможниця конкурсу повідомила, що результат розіграшу для неї став приємною несподіванкою. Отримані екземпляри займуть своє місце в книгозбірні Глухівського агротехінституту й допомагатимуть студентам в отриманні якісних знань.