Інтернет-олімпіада: дев’ятнадцять нагород

У Глухівському агротехнічному інституті імені С.А. Ковпака СНАУ нагородили переможців і призерів IV Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На урок» з біології.

Усього брало участь 87 студентів нашого вишу, 19 з яких отримали високу оцінку своїх знань й отримали відповідні нагороди.

Диплом І ступеня: Денис Артеменко (21КІ); Людмила Лічуєва (21КІ); Олександр Руденок (21КІ); Катерина Шевченко (21КІ); Ольга Володько (21М).

Диплом ІІ ступеня: Іван Цигикал (21АГ); Катерина Понамарьова (21М); Юлія Полякова (21Ф); Дмитро Веллер (21АІ); Анастасія Красовська (11Ф); Крістіна Хлонь (11Ф).

Диплом ІІІ ступеня: Анастасія Лещик (21М); Олександр Мосійчук (21КІ); Станіслав Ігнатенко (21КІ); Владислав Пустовой (22АІ); Андрій Бронзов (22АІ); Андрій Павлюк (21АІ); Ілля Мелешко (11АГ); Богдан Шаповалов (11КІ).

Свідоцтво про підготовку переможців вручили викладачу біології Ларисі Володько.