Студентство – рушійна сила держави

У Глухівському агротехнічному інституті імені С.А. Ковпака Сумського НАУ провели щорічну церемонію нагородження «Студентське визнання».

На цю подію в навчальному закладі завжди чекають із нетерпінням, адже вона є підсумком студентських здобутків і приводом отримати заслужені відзнаки напередодні «професійного» свята тих, хто здобуває знання у вишах.

Директор ГАТІ СНАУ Анатолій Литвиненко привітав молодих людей зі святом:

Хвилююся так, наче перший раз вийшов на цю сцену. Мені поталанило так само, як вам, бо я теж колись навчався в цих стінах. Шановні студенти, ви - майбутнє наше, майбутнє нашого міста, нашої держави. Будуймо його разом!

Почесний титул «Гордість інституту» в напрямку «Громадська діяльність та молодіжна політика» отримав Владислав Рожченко (31КІ), з числа учасників художньої самодіяльністі – Вікторія Татаренко (31Ф), серед спортсменів – Іван Грондовський (31АІ).

Кращі студенти за спеціальністю свої нагороди отримували з рук фахівців, які вже досягли значних успіхів у професійній діяльності. Відзнаки вручали почесні гості свята: начальник філії "Глухівська ДЕД" ДП "Сумський облавтодор" Володимир Пугач, головний інженер ТОВ «Велетень» Віктор Чубун, головний агроном групи в Сумській області «Росток-Холдинг» Олександр Сімак, головний бухгалтер ТОВ «Велетень» Віктор Копилов, співробітник відділення №10018/079 філії Сумського обласного управління АТ «Ощадбанк» Віталій Ковальов, провідний економіст ТОВ «Велетень» Тетяна Маркевич-Теліцина, директор ТОВ «Безпека-Схід» Сергій Хіро, головний інженер Глухівського РЕМ ПАТ «Сумиобленерго» Сергій Шершень.

Кращими за спеціальностями визнали студентів:

«Будівництво та цивільна інженерія» – Сергій Ванін (41Б);

«Агроінженерія» – Андрій Смичок (11МБП);

«Агрономія» – Любов Смирнова (41 АГ);

«Облік і оподаткування» – Єлизавета Галун (31БО);

«Фінанси і банківська справа» – Андрій Захарченко (31Ф);

«Менеджмент» – Катерина Козлова (41М);

«Комп’ютерна інженерія» – Артем Кримов (41КІ);

«Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» – Альона Євтушенко (32Е).

Протягом заходу учасники студентської самодіяльності розважали присутніх запальними танцями, щирими піснями та влучним гумором.

Насамкінець серед глядачів розіграли футболки з символікою ГАТІ СНАУ та сертифікати на візит до студентського SMART-кафе. Приємним бонусом до свята стало Disko party в гуртожитку №2.