Національна специфіка мови

Викладач української мови та літератури Олеся Шумара разом зі студентами 11КІ групи провела конференцію «Багатство фразеологічного світу».

Під час заходу доповідачі висвітлили такі теми: «Поняття фразеологізму та його особливості», «Класифікація фразеологічних одиниць», «Багатозначність, синонімія та антонімія фразеологізмів», «Біблія як джерело фразеології» та «Фразеологізми у творчості українських письменників».

Крім теоретичних знань, студенти отримали змогу набути практичних навичок, виконавши низку цікавих завдань.

Підбивши підсумки роботи, Олеся Олександрівна підкреслила, що фразеологія формувалася протягом століть, акумулюючи в собі життєвий досвід народу, й у фразеологізмах найбільшою мірою виявляється національна специфіка мови, саме вони є найбільш образною частиною української лексики.