Без англійської – ні кроку

У ГАТІ СНАУ отримали результати IV Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На Урок».

Попри те, що такий вид перевірки знань із іноземної мови є відносно новим, у студентів він користується популярністю. А через те, що інтернет-олімпіада відбувається восени та навесні, можна побачити реальну картину, наскільки змінився рівень володіння англійською протягом навчального року.

Студенти, які навчаються у Ганни Рябцевої, Наталії Гончарової, Людмили Петрушової, Тетяни Горох, Аліни Грудини, вирішили спробувати власні сили й уже мають результати.

Диплому II ступеню радіє Вікторія Соколова (21Ф). Диплом III ст. отримали студенти: Максим Тищенко (21АІ), Ольга Володько (21М), Катерина Пономарьова (21М), Анастасія Лещик (21М), Катерина Кравченко (21Ф), Юлія Полякова (21Ф).

Сертифікати учасників вручили Артему Сірому (21АІ), Андрію Павлюку (21АІ), Назарію Сунку (21Б), Діані Куліковій (11М), Максиму Касьяненку (21М), Іллі Мелешку (11АГ), Микиті Линку (11Б) та студентам 11КІ групи: Станіславу Татарінову, Нікіті Особливцю, Богдану Шаповалову, Ніні Сороці, Ніні Павлик, Андрію Чалому, Артему Супруну, Кирилу Харламенку.

У кожного з учасників є шанс покращити власний результат весною, виконавши чергові завдання Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На Урок».