Інвентаризація: теорія та практика

Студенти 21БО та 21Ф під керівництвом викладача Тетяни Лук’яненко взяли участь у проведенні щорічної інвентаризації в інституті.

Таким чином майбутні фахівці закріпили знання з теми: «Інвентаризація активів підприємства». Молоді люди не тільки ознайомились із порядком проведення інвентаризації, а й взяли безпосередню участь у її здійсненні. Зокрема, під час заняття перевірили фактичну наявність матеріальних цінностей на місцях їх зберігання за інвентарними номерами, звернули увагу на стан їх зберігання, ознайомились із інвентаризаційною документацією тощо.

Тетяна Лук’яненко зазначає, що другокурсники вдячні працівникам бухгалтерії, які входили до складу інвентаризаційної комісії, за терпіння, увагу та надану можливість відчути себе справжніми фахівцями з бухгалтерського обліку.