Заняття на виробництві: і про практику домовилися

6 листопада завідувачка відділення економіки та інформаційних технологій Олена Суровицька та викладачі Ірина Кліндух і Людмила Коренівська провели заняття на виробництві для студентів 31БО та 31М груп.

У ДП «Глухівський лісгосп» майбутніх фахівців ознайомили з особливостями ведення лісового господарства, технологією переробки деревини та її обліком на кожному виробничому етапі.

Також студентам розповіли про нормативну базу організації обліку деревини: надходження, переоцінки та реалізації. Значну увагу приділили питанням проведення щорічної інвентаризації. До того ж домовилися з працівниками фінансово-господарського відділу підприємства про забезпечення наших студентів базою для проходження виробничої практики.

Протягом заняття студенти ставили цікаві запитання, на які отримували обґрунтовані відповіді.

Викладачі та студенти вдячні директору підприємства Василю Кацалапу та його співробітникам за корисне та захоплююче фахове заняття.