Команда «Атлетік» стала кращою

2 листопада у великій спортивній залі ГАТІ СНАУ за ініціативи студентських рад гуртожитків та під патронатом Центру молодіжної політики інституту відбулися змагання з волейболу на першість гуртожитку між юнаками.

На волейбольному майданчику боротьба тривала близько трьох годин, турнірна таблиця вибудувалася наступним чином:

І місце — команда гуртожитку № 3 «Атлетік» (капітан команди Микола Прохорець (41МБ);

ІІ місце — команди гуртожитку № 3 «Дружба» (капітан команди Сергій Лоцман (21 ПЕ);

ІІІ місце — команда гуртожитку № 2 «Зірка» (капітан команди Дмитро Шаповалов (42Е);

IV місце — команда гуртожитку № 2 «Спартак» (капітан команди Валерій Танасюк (31ПБ).

Наприкінці турніру учасникам вручили грамоти та солодощі.

Заступник директора з виховної роботи Сергій Журба підкреслив: «Приємно, що студенти ГАТІ вміють правильно та з користю проводити своє дозвілля».