Відкрили для себе нове

Студенти 11М групи разом із куратором Наталією Середою відвідали народний музей С.А. Ковпака.

Насамперед завідуюча музеєм Надія Зайцева ознайомила першокурсників з історією ГАТІ СНАУ. Зокрема, Надія Олексіївна розповіла про визначних випускників і викладачів-легенд нашого навчального закладу. Далі мова йшла про діяльність партизанського з’єднання С.А. Ковпака й особисте життя Сидора Артемовича тощо.

Під час екскурсії молоді люди звернули особливу увагу на фотографії з окупованої фашистами Сумщина часів Другої Світової війни та залишили на згадку відгук.

Кожні 4 роки я воджу своїх студентів знайомитися з народним музеєм С.А. Ковпака, – говорить Наталія Середа. – І щоразу відкриваю в ньому для себе нове.