Пройшли практику – отримали професійний досвід

У ГАТІ СНАУ відбувся захист виробничих технологічних практик студентів спеціальності «Монтаж, обслуговування та ремонт електротехнічних установок в агропромисловому комплексі».

Майбутні електрики влітку працювали в ТОВ «Велетень», ФГ «Князівське», ТОВ «ЛАН», ТОВ «Лінен оф Десна», філії «Глухівський РЕМ» ПАТ «Сумиобленерго», ТОВ «Кролевецький завод селікатної цегли», ТОВ «Кролевецький маслозавод», ПАТ «Сумиобленерго» Сумський РЕМ, ТОВ «ЕНЕРГО Х». Також базами практик були ДП «Глухівське лісове господарство», ДП «Глухівський агролісгосп», ПрАТ «Свеський насосний завод», ОСББ «Надія» та інші.

Оцінку «відмінно» отримали студенти 41Е групи: Сергій Тупиця, Владислав Дашкєєв, Богдан Рябченко, 42Е – Богдан Атрохов, Артем Глушко, Денис Ковальов, Захар Милка, Владислав Мірошниченко та 31ПЕ – Дмитро Коренський, Іван Морозовський, Андрій Соловйов.

До складу комісії увійшли директор інституту Анатолій Литвиненко, заступник директора з навчально-виробничої роботи Олександр Дещенко, завідуюча навчально-виробничими практиками Марина Козлова, завідувач відділення електроенергетики Василь Литвиненко, викладачі спецдисциплін: Олена Артемова, Микола Лисенко й Олексій Ткачов.