Спортивний ГАТІ

В актовій залі Глухівського агротехнічного інституту імені С.А. Ковпака СНАУ викладачі фізичного виховання провели для першокурсників Всеукраїнський олімпійський урок.

Поспілкуватися зі студентами інституту завітали Олександр Москаленко, заслужений тренер України з біатлону; Кирило Ященко, тренер вищої категорії з військово-спортивного багатоборства, голова військово-патріотичного клубу «Мужність»; Наталія Тихонова, майстер спорту з біатлону, тренер Глухівської дитячо-юнацької спортивної школи.

Спочатку ведуча Анна Овсянко розповіла про спортивні досягнення випускників, студентів і викладачів вишу. Зокрема, говорила про молодих спортсменів, які протягом навчання радували інститутську родину своїми здобутками: кандидата в майстри спорту, чемпіонку України з біатлону Тетяну Жукову; майстра спорту України, бронзового призера чемпіонату світу, багаторазового чемпіона України з судно-модельного спорту Олега Устінова; призерку чемпіонату світу, багаторазову чемпіонку України з військового багатоборства Ірину Щастну; призера чемпіонату світу й України з рукопашного бою Микиту Грондовського; майстра спорту України, срібного призера чемпіонату світу, багаторазового чемпіона України з судно-модельного спорту Юрія Примакова; майстра спорту, чемпіона України, призера чемпіонату світу з рукопашного бою Артема Медвідя; чемпіонку України з козацького двобою й кемпо-карате Каріна Мірошниченко; майстра спорту України, чемпіона України з пауерліфтингу Романа Медьвідя. Звернула особливу увагу на талановитих першокурсників: чемпіонку України з козацького двобою й кемпо-карате Анну Поповченко та чемпіона області з настільного тенісу Даніїла Шпакова.

За краще оформлення стінгазети, присвяченої Дню фізичної культури та спорту, грамоту отримала 22АІ група.

Після своєрідної презентації нашого навчального закладу гості вишу ознайомили присутніх зі своєю діяльністю.

Олександр Москаленко наголосив на необхідності занять спортом для всебічного розвитку особистості.

Кирило Ященко разом зі своїми вихованцями, серед яких є й студенти та випускники ГАТІ СНАУ, продемонстрував відеоролики та показові виступи.

Наприкінці уроку викладач фізичного виховання Віктор Гололобов привітав гостей і вручив їм пам’ятні подарунки.

Продовжився захід змаганнями з легкоатлетичного кросу на міському стадіоні «Дружба».