Теоретично та практично «підковані»

Студенти-бакалаври ГАТІ СНАУ спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» склали державний комплексний екзамен за фахом.

Екзамен складався з двох частин: перша – тестування, друга – практичне розв’язання задач. У підсумку 21ФБП група показала стовідсотковий якісний показник. Семеро майбутніх фахівців отримали оцінку «відмінно», інші – «добре».

Якість знань перевіряла екзаменаційна комісія у складі голови, кандидата економічних наук, доцента, директора з персоналу ПАТ «Сумиобленерго»; заступника голови, директора інституту Анатолія Литвиненка; заступника директора з навчальної роботи Наталії Горох; завідувача відділення економіки та інформаційних технологій Наталії Маринченко; викладачів спеціальних дисциплін Людмили Коренівської, Тетяни Лук’яненко; технічного секретаря, секретаря-друкарки Крістіни Чумакової.