Студенти обрали свого лідера

У Глухівському агротехнічному інституті імені С.А. Ковпака Сумського НАУ відбулися вибори голови Центру молодіжної політики.

Студенти 2-4 курсів віддали голоси за найдостойнішого лідера – людину, на яку будуть покладатись у вирішенні важливих проблем.

Виявило бажання проголосувати 269 осіб. Згідно з положенням про вибори голови студентського самоврядування, результат виборів визначається більшістю голосів присутніх, незалежно від відсотку участі голосуючих, і є дійсними. Кандидат вступає в повноваження з моменту підпису результатів головою комісії.

За підрахунками лічильної комісії Аліна Силіна набрала 150 голосів, Іван Алекса – 84, Аліна Пригара – 32. Три бюлетені визнали недійсними. У підсумку головою Центру молодіжної політики Глухівського агротехінституту стала Аліна Силіна.