Масляна в ГАТІ

Студенти Глухівського агротехнічного інституту імені С.А. Ковпака СНАУ весело провели зиму.

Із таким розмахом Масляну в ГАТІ СНАУ святкували чи не вперше. Дівчата з гуртожитку №1 напекли силу-силенну смачнючих млинців і першими пригостили представників адміністрації. Решта випічки дісталась учасникам розважальної програми, яка відбулась у гуртожитку №2. Вірші, пісні та сценки створили незабутньо-святковий настрій. А конкурс на приз заступника директора з виховної роботи Дениса Овсянка змусив активізуватися силачів інституту. Гроші забрав Олексій Беспалий, який 50 разів підняв гирю на 16 кг.

Як і належить, спалили Марену, разом із якою за димом мають піти зимові холоди. Завершилося свято дискотекою.