Посмакуй за книгою

З нагоди Всеукраїнського дня бібліотек, що відбудеться 30 вересня, працівники книгозбірні інституту провели інтерактивну акцію «Книжкові смаколики для читачів».

Бібліотекарі пропонували співробітникам інституту «підсолоджену» художню літературу, яку брали із задоволенням, дехто навіть декілька книжок.

Викладачі стверджують, що це цікава акція, адже у них не завжди вистачає часу дійти до бібліотеки з особистих потреб, а тепер буде нагода зазирнути, повернути книгу та, можливо, взяти ще одну, щоб прикрасити свій вечір.

Надзвичайно важливо, що співробітники погоджувалися брати ці книги, – ділиться враженнями завідувач бібліотеки Ольга Зуєва. – Для бібліотекарів – це справжній і найприємніший подарунок до свята.

Розвивайтеся, приємно проводьте час і просто насолоджуйтеся читанням!