За освітою – педагог, за покликанням – журналіст, а з серця линула пісня…

Представники Глухівського агротехнічного інституту імені С.А. Ковпака СНАУ відвідали презентацію найповнішого зібрання поезій Миколи Єрохи «Із чого зіткане життя».

Викладачі української мови та літератури Світлана Зайнуліна та Ганна Мелута, студенти 11Б, 11М і 21АГ груп, завідуюча народним музеєм С.А. Ковпака Надія Зайцева, працівники бібліотеки Світлана Грудина та Олена Загута заслухали спогади друзів і колег засновника мистецького об’єднання «Звенигора», члена національної спілки журналістів України Миколи Єрохи. З найтеплішими словами про свого чоловіка звернулася до глядачів дружина журналіста, колишній викладач англійської мови ГАТІ Зінаїда Єроха.

Також під час заходу демонстрували фільм «Доля наче вишитий рушник» про життєвий і творчий шлях письменника, декламували його вірші, виконували пісні на слова Миколи Степановича «Під крилом журавля», «Я до тебе горнуся» та інші.

Поезії збірки стануть гарним матеріалом для проведення занять літератури рідного краю.
Світлана Зайнуліна