Розпочала роботу приймальна комісія

У Глухівському агротехнічному інституті імені С.А. Ковпака СНАУ розпочато офіційний прийом на навчання.

Із 2 липня випускники 9-х класів подають документи на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодший спеціаліст за спеціальностями: «Будівництво та цивільна інженерія», «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», «Агроінженерія», «Облік і оподаткування», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Менеджмент», «Комп’ютерна інженерія» й «Агрономія».

Компетентні спеціалісти приймальної комісії ознайомлюють абітурієнтів і батьків із особливостями вступу до ГАТІ в 2018 році, а також консультують при заповненні заяв.

Варто звернути увагу, після 9-го класу абітурієнти мають подати документи до 14 липня, адже з 15 липня – початок вступних випробувань. Із 12 липня одинадцятикласники подають електронні заяви, а випускники ПТУ, ліцеїв, коледжів і вишів – паперові.

Дорогі вступники, ми з нетерпінням чекаємо, коли ви станете частиною дружньої інститутської родини. Бажаємо успіхів під час вступних іспитів!