Засідання студентських лідерів

20 березня голова Центру молодіжної політики Глухівського агротехнічного інституту імені С.А. Ковпака СНАУ Альона Волкова взяла участь у засіданні Об’єднаної ради студентського самоврядування аграрних ВНЗ України.

На початку ректор Сумського національного аграрного університету Володимир Ладика привітав учасників зустрічі. Після офіційного відкриття голови студентського самоврядування обговорили план проведення XX зльоту студентських лідерів аграрної освіти. Також активісти визнали, що Положення про Об’єднану раду студентського самоврядування аграрних ВНЗ України не відповідає вимогам сьогодення, а тому його необхідно оновити.

Крім того, молоді лідери аграрних вишів із середини поглянули на роботу органів студентського самоврядування СНАУ та запозичили їх досвід. Організатори презентували студентам матеріально-технічну базу університету та вручили учасникам пам’ятні подарунки.