Знання – від практика
На відділенні агроінженерії відбулася гостьова лекція на тему: «Кормороздавачі та змішувачі для ферм великої рогатої худоби».
Викладач дисципліни «Машини і обладнання для тваринництва» Олександр Бірюк запросив провести заняття для студентів 31АІ та 32АІ груп випускника відділення агроінженерії, тракториста ТОВ «Велетень» Сергія Козлова.
На лекції розглянули методи та способи роздавання кормів на фермерських господарствах. Доповідач розповів, які кормороздавачі та міксери використовують безпосередньо в ТОВ «Велетень»; проаналізував різновиди та класифікації кормороздавачів вітчизняного та закордонного виробництва, виокремивши плюси та мінуси. Також Сергій Сергійович надав здобувачам освіти інформацію щодо технології роздавання кормів у господарстві.














