Пам’яті Героїв присвячується…

До Дня пам’яті загиблих захисників України бібліотека коледжу підготувала виставку-реквієм «Вклонімось пам’яті Героїв, бо не забудеться і не переболить…».

Експозиція знайомить із літературою, присвяченою війні в Україні, подвигам наших захисників. До уваги відвідувачів видання: «Героям Слава. Книга пам’яті героїв АТО. Сумська область», «АД 242: історія мужності, братерства і самопожертви», книга спогадів «Усна історія російсько-української війни (2014-2018 роки)» й інші тематичні матеріали.

Також у фойє бібліотеки розміщено дошку пам’яті з інформацією про випускників і студентів коледжу, які віддали своє життя за Батьківщину під час повномасштабного вторгнення росії на територію України, й інсталяцію «Дипломи, які ніколи не видадуть».