Новий етап співпраці

Студенти Глухівського агротехнічного фахового коледжу Сумського НАУ зустрілися з представником підприємства ТОВ «Інкріс-Агро».

Заступник директора з навчально-виробничої роботи Олександр Дещенко та здобувачі освіти спеціальностей «Агроінженерія», "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка", "Комп’ютерна інженерія", "Агрономія" обговорили з керівником ТОВ «Інкріс-Агро» Сергієм Овсієнком новий етап співпраці. Якщо раніше фахівці підприємства проводили гостьові лекції, то зараз запропонували студентам здобути досвід під час роботи в їхньому колективі.

Спробувавши на собі дуальну форму навчання, коли теорію здобувають у коледжі, а практичні навички - безпосередньо на підприємстві, наша молодь може розраховувати й на подальше працевлаштування, - пояснює Олександр Дещенко. - На сьогодні це один із кращих варіантів. І ми вдячні нашим партнерам за таку можливість.